POZOSTAŁE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

POZOSTAŁE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne, które obejmują wszechstronną obsługę prawną Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego oraz organów administracji publicznej. Usługi doradztwa prawnego oferowane przez Kancelarię charakteryzuje zawsze najwyższy profesjonalizm w formach podporządkowanych każdorazowo indywidualnym potrzebom Klienta. Z uwagi na to nasza Kancelaria prawna zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, wykonując polecone zadania z należytą starannością, w sposób rzeczowy i rzetelny.

  Oferowana przez Kancelarię pomoc obejmuje, w szczególności, porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów umów oraz innych aktów prawnych, a także występowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami.

   Kancelaria adwokacka oferuje usługi zarówno w zakresie stałego doradztwa prawnego, jak również obsługę prawną Państwa konkretnych inicjatyw bądź też indywidualnych zleceń, w tym, poza prawem rodzinnym, z prawa cywilnego i administracyjnego.

    Adwokaci współpracujący z Kancelarią, realizując obowiązki wynikające z postanowień Kodeksu Etyki Adwokackiej i wykonując powierzone im zadania, zawsze dbają o najwyższe dobro Klienta, zobowiązując się do obrony Jego interesów w sposób odważny i honorowy.

     Aby zagwarantować najwłaściwszy stopień wykonania usługi, Kancelaria zapewnia bezpośredni kontakt adwokata z Klientem, bieżącą informację o aktualnym stanie zleconych spraw, przekazywanie porady w sposób jasny i zrozumiały, przy zachowaniu ścisłej współpracy z Klientem.

     ANALIZA UMÓW
     ODSZKODOWANIA
     PRAWO NIERUCHOMOŚCI
     PRAWO SPADKOWE
     REPREZENTACJA PRZED SĄDEM I ORGANAMI ADMINISTRACJI

     Uprawnienia nr 1458

     Uprawnienia nr 1458

     BIURO

     adwokat
     Aleksander Wiśniowski

     ul. Idzikowskiego 30a/3
     54-129 Wrocław

     Telefon: 603 843 876
     NIP: 89-822-05-824
     REGON: 022332417

     Menu Title