Prawnik Jelenia Góra. Adwokat Aleksander Wiśniowski

Istnieje możliwość spotkania w Jeleniej Górze po wcześniejszym umówieniu terminu.

Porady prawne Jelenia Góra

Dziesiątki rozwiązanych problemów prawnych, wiele wygranych spraw, ogrom zaoszczędzonych pieniędzy, nerwów i czasu Klientów to tylko kilka z pozytywnych efektów współpracy z naszą kancelarią. Jako doświadczeni oraz wyspecjalizowani eksperci proponujemy Państwu profesjonalne porady prawne. Wiele osób w przypadku problemów, które dotyczą spraw rodzinnych, spadkowych, alimentacyjnych czy rozwodowych, szuka dziś rozwiązań w sieci. Publikowane tam materiały często okazują się nieaktualne, nieprecyzyjne lub po prostu błędne. Opieranie się na nich może prowadzić do podejmowania niekorzystnych decyzji.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z jednorazowego lub regularnego wsparcia doświadczonego adwokata. Jeśli potrzebny Państwu prawnik Jelenia Góra to miasto, w którym nasza kancelaria świadczy swoje usługi dla wielu Klientów. Specjalizujemy się w kilku obszarach prawa, m.in.: prawie rodzinnym, spadkowym, nieruchomości czy odszkodowań. Zajmujemy się zagadnieniami związanymi z alimentami, przyznaniem opieki nad dzieckiem oraz rozwodami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualne i z pełnym zaangażowaniem, bez względu na to, czy jest to krótka rozmowa, wyjaśniająca podstawowe kwestie, czy porada prawna, w której konieczna jest dokładna analiza danego przypadku.

 

Prawo rodzinne adwokat Jelenia Góra

Prawo rodzinne jest złożone i wymagające. Aby sprawnie poruszać się w tej dziedzinie, potrzeba ogromnej wiedzy oraz asertywności, ale także taktu i pewnych umiejętności dyplomatycznych. Tworzymy zespół doświadczonych ekspertów, którzy łączą te cechy. Naszą zaletą jest również interdyscyplinarność. W wielu sytuacjach potrafimy znaleźć nieszablonowe, bardzo skuteczne rozwiązania określonych problemów prawnych. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi regulacjami i aktualnym orzecznictwem. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Naszą specjalnością w zakresie prawa rodzinnego w Jeleniej Górze jest również prowadzenie mediacji oraz proponowanie ugód pozasądowych wszędzie tam, gdzie to możliwe. Nawet w sporach sądowych staramy się znaleźć polubowne rozwiązania, aby uniknąć bezproduktywnych i kosztownych eskalacji konfliktów między małżonkami. Nasze wsparcie często ukierunkowane jest więc na ugodowe rozwiązywanie spraw. Jeśli jednak mediacje nie są możliwe, wskazujemy strategie i działania, które są zorientowane na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów postępowania przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Adwokat do spraw rozwodowych Jelenia Góra wsparcie eksperta

Wiemy jak stresującym procesem jest rozwód. W tej kwestii udzielamy porad prawnych, które nie tylko pozwalają osiągnąć zadowalające rezultaty, ale także ograniczyć niepotrzebne nerwy. Przywiązujemy dużą wagę do praw jednostek, a w szczególności do ochrony małoletnich. Szczegółowo wyjaśniamy takie zagadnienia, jak alimenty i obowiązki z nimi związane. Oprócz prowadzenia postępowań sądowych, doradzamy w zakresie wspomnianych procedur negocjacyjnych, dając swobodę stronom w poszukiwaniu wspólnego rozwiązania konfliktów.

 

Prawnik Jelenia Góra prawo spadkowe, analiza umów i inne usługi

Specjalizacją naszej kancelarii są porady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego, ale udzielamy również merytorycznego, kompleksowego wsparcia w innych obszarach. Możemy m.in. przeanalizować wszelkie umowy. Sprawdzamy ich zasadność, szukamy błędów i nieprawidłowości, które mogłyby dla Państwa rodzić różnego rodzaju negatywne konsekwencje. W prawie spadkowym doradzamy m.in. w zakresie sporządzania testamentów, sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, zachowek oraz sprawach związanych z wydziedziczeniem i niegodnością dziedziczenia. Wyróżniamy się maksymalnym zaangażowaniem oraz wysoką skutecznością działania. Zapewniamy pełną dyskrecję, kierując się etyką zawodową i zasadą poufności. Nasi adwokaci w Jeleniej Górze chętnie doradzają nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy doświadczonych specjalistów zapraszamy do kontaktu.