Prawnik Wrocław. Adwokat Aleksander Wiśniowski

Istnieje możliwość umówienia spotkania we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu terminu.

Porady prawne Wrocław i inne miasta

Przygotowując się do podjęcia decyzji związanej z prawem, której efekty w wyraźny sposób mogą wpłynąć na dalsze lata życia, warto najpierw skonsultować się z doświadczonym adwokatem. Specjalista nie tylko dokładnie wyjaśni skutki danych działań, ale także pomoże uniknąć wielu błędów, wskazując sprawdzone rozwiązania. Jeśli potrzebny Państwu dobry prawnik Wrocław to miasto, w którym siedzibę ma nasza kancelaria. Udzielamy wsparcia w kilku obszarach m.in. w sprawach rodzinnych, spadkowych czy alimentacyjnych. Dbamy o to, aby porady prawne były w pełni zrozumiałe oraz doskonale dopasowane do indywidualnej sytuacji Klienta. Lata doświadczenia oraz szeroka wiedza pozwalają nam szerzej spojrzeć na określoną sytuację i realnie ocenić szanse korzystnego rozstrzygnięcia danego problemu.

 

Prawo rodzinne wsparcie pełne empatii

Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w takich dziedzinach, jak: podział majątku, opieka nad dzieckiem, przemoc domowa czy separacja. Uważamy, że prawo rodzinne to przede wszystkim obszar poświęcony ochronie oraz służeniu najlepszym interesom dzieci oraz ich rodziców. Rzetelnie analizujemy każdy przypadek i na podstawie przepisów prawa, a także aktualnego orzecznictwa, wskazujemy skuteczne rozwiązanie.

Możemy prowadzić również mediacje rodzinne, które często okazują się doskonałą alternatywą dla sporów, toczących się bezpośrednio przed wymiarem sprawiedliwości. Wiemy, że problemy związane z relacjami rodzinnymi niosą z sobą duży ładunek emocjonalny. Dlatego też do wszystkich Klientów podchodzimy z empatią, starając się zrozumieć ich pogląd na daną sprawę, ograniczyć stres i pomóc na tyle, na ile może to zrobić prawnik Wrocław jest miastem, w którym coraz częściej tego typu specjalistyczne wsparcie jest potrzebne poszkodowanym małżonkom.

Prawo rodzinne obejmuje również sprawy związane z takimi zagadnieniami, jak: alimenty, rozwód czy unieważnienie małżeństwa. Nasze porady prawne nie tylko uświadamiają Klientów, które procedury i formalności należy wypełnić, by doprowadzić do rozwodu, ale także wskazują na to, w jaki sposób poprowadzić określone działania, aby ich efekt był satysfakcjonujący. Wyjaśniamy zasady podziału majątku, przyznania alimentów dla dziecka lub małżonka oraz kwestie sprawowania opieki nad dziećmi.

 

Prawo spadkowe skuteczne rozwiązania

Klienci, którzy zgłaszają się do naszej kancelarii, uzyskują również wyczerpującą odpowiedź i merytoryczne wsparcie na każdym etapie spraw związanych z postępowaniem spadkowym. Podpowiadamy m.in. jak sporządzić testament, by ograniczyć ryzyko ewentualnych konfliktów wśród spadkobierców, pomagamy w konstruowaniu umów o dział w spadku i radzimy, jak przeprowadzić postępowanie roszczeniowe z tytułu zachowku. Udzielamy również profesjonalnego wsparcia w nieraz bardzo skomplikowanych sprawach, dotyczących wydziedziczenia i niegodności dziedziczenia.

W oparciu o szerokie doświadczenie wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania w danej sytuacji. Pomagamy komfortowo przejść przez wszystkie procedury prawne oraz tłumaczymy, dlaczego wskazana decyzja przyniesie najlepsze efekty. Nasze porady prawne obejmują także analizę wszelkiego rodzaju umów, kwestie związane z prawem budowlanym i prawem nieruchomości oraz sprawy odszkodowawcze, w których dążymy do tego, aby osoby pokrzywdzone otrzymywały wysokie, satysfakcjonujące świadczenia. Jeśli potrzebny Państwu zaufany adwokat Wrocław to jedno z miast, w których nasze usługi cieszą się doskonałymi opiniami. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienie swojego problemu prawnego. Szybko znajdziemy najlepsze rozwiązanie.